27 травня 2018 року в Одесі, на території екстрімпарка на Шкодовой горе, пройшли змагання «Cross run sprint duathlon» по кросовому бігу і дуатлону. Кривоозерська підтримала водно-сольовий баланс спортсменів!

У змаганнях з дуатлону серед жінок першою фінішувала одеситка Вікторія Бондаренко з результатом 1 година 22 хвилини. Серед чоловіків переможцем став одеський велосипедист Дмитро Нанака, що подолав 21 кілометр за 1 годину 13 хвилин.

Вікторія Бондаренко також зайняла 1 місце в кроссовом забігу на 6 кілометрів, подолавши дистанцію за 28 хвилин 34 секунди. Серед чоловіків переможцями в забігу на 6 кілометрів стали: в категорії 18-39 років Олег Цибін, результат - 24 хвилини 26 секунд, в категорії 40+ - Едуард Бейгельзімер, який пробіг за 31 хвилину 41 секунду.

В естафеті Cross run sprint duathlon серед чоловіків перше місце вибороли Володимир Коновалов і Сергій Павленко, які подолали дистанцію в 21 кілометр за 1 годину 8 хвилин.

У змішаній категорії переможцями стали Юлія Дідур і Євген Цибін, що пройшли гонку за 1 годину 24 хвилини.
В рамках заходу також були проведені дитячі забіги на 300 м, 600 м, 1 і 2 кілометри.
В якості призів спортсмени отримали медалі, дипломи та грошові премії.