«Кривоозерська» – це диво природи та історія планети

ТОВ «Кривоозерська харчосмакова фабрика» і ТМ «Кривоозерська» утримують лідируючі позиції в сегменті мінеральних вод південного регіону України.

Безцінна за складом, але доступна за ціною, «Кривоозерська» всього за вісім років своєї активної діяльності впевнено зайняла власну нішу і досягла чи не більшої популярності в південному регіоні, ніж імениті українські та іноземні бренди. В чому секрет успіху? На деякі обставини ми вже натякнули, а тепер давайте проаналізуємо детально.

По-перше, вода дійсно чиста і природно збагачена за складом. На кордоні Одещини та Миколаївщини розташовано мальовниче селище Криве Озеро. Ще в давнину, 200 та більше років тому, воно було відоме в тому числі своїми «шипучими водами». Але й тоді цей продукт не мав такої якості, як зараз, бо видобуток сучасної «Кривоозерської» проводиться з свердловини глибиною 80 метрів! Тобто джерело, з якого ми отримуємо воду, захищене від зовнішнього техногенного впливу і попадання в нього грунтових вод гігантським шаром граніту – з 80-ох метрів глибини свердловини, 40 складає граніт, який формувався мільярди років тому, в докембрійську еру!

«Кривоозерська» – це висока якість виробництва

Але ж «Кривоозерська» не потрапляє до нашого столу прямо зі свердловини, тобто кожне природне диво стає доступним завдяки людської праці. Виробництво налагоджене таким чином, що з надр землі воду піднімають за допомогою екологічно чистих насосів, далі транспортують у цех по трубопроводах з нержавіючої харчової сталі, здійснюють фільтрацію, після чого автоматично розливають у пляшки.
Весь цей процес ретельно контролюють працівники лабораторії, завдяки чому вода відповідає всім необхідним стандартам, що підтверджується сертифікатами відповідності і посвідченнями якості. Зберігати «Кривоозерську» можна протягом року.
Зазначимо, що мінеральну воду «Кривоозерську» включено до ДСТУ 878-93 «Води мінеральні». Протоколом № 2001-18 Міністерства охорони здоров’я України підтверджена її радіаційна безпека і відповідність НРБУ-97.

«Кривоозерська» – це запорука вашого здоров’я

Отже, ми робимо доступним те, що насправді безцінне! Що стосується смакових якостей, то мінеральна природна столова вода «Кривоозерська» представлена на ринку в сегменті «Столові води». Таку воду можна вживати щодня, використовувати для приготування їжі, при цьому отримуючи необхідні для організму мінерали. Такими перевагами не може похвалитися вода з високим рівнем мінералізації та повністю очищена штучним способом. «Кривоозерська» вода не має протипоказань, а тому може вживатися людьми будь-якого віку і стану здоров’я. Вона сприяє процесам травлення, виводить шлаки, благотворно впливає на організм, забезпечує його необхідними мінеральними речовинами і мікроелементами природного походження.

«Кривоозерська»: попереду – ще більший прогрес

За прогнозами аналітиків, популярність мінеральної природної столової води ТМ «Кривоозерська» буде неухильно зростати, адже вже зараз відомо, що українські споживачі віддають перевагу локальним торгівельним маркам, залишаючи в меншості світові торгові гіганти. На підтвердження цьому виробничі показники продажу води з Кривого Озера: тільки за останні кілька років обсяги виробництва збільшено більш ніж у п’ять разів. Співробітництво ТМ «Кривоозерській» пропонують дистриб’ютори з досить віддалених від нас регіонів і така співпраця вже має приклади. Але ми залишаємось вірними своєму багаторічному споживачеві – з міст та селищ півдня – і по-перше турбуємось, щоб щодня забезпечити вас улюбленою водою – «Кривоозерською».