Ох же ж, ці баскетбольні битви між МБК Миколаїв та одеською БІПОЮ! Кривоозерська - партнер обох клубів, і в цих південноукраїнських баскетбольних дербі - наше серце навиворіт!

Попередня зустріч команд завершилася фіаско одеситів, а в четвер у Миколаєві, в кубковій дуелі за вихід в чвертьфінал, вони дали бій господарям. Перша половина зустрічі пройшла "на гойдалках" і завершилася з невеликою перевагою корабелів. А ось після перерви одесити заграли впевнено, виграли дві десятихвилинки й матч в цілому - 74:66.

Суперниками одеського клубу в чвертьфіналі стануть теж "наші", наші - це значить, великі друзі Кривоозерської -"Черкаські Мавпи". 27 грудня команди зіграють в Черкасах, а 4 січня - в Одесі.