17 березня 2019 року в Одесі відбувся ювілейний Х Одеський міжнародний марафон «Самоперевершення», де Кривоозерська виступила партнером заходу.

У змаганнях взяли участь 850 бігунів з різних міст України, а також гості з Молдови, Білорусі, Литви, Румунії, Німеччини, Франції, Ізраїлю, США та Швейцарії.Старт і фініш забігів відбувався в Центральному міському парку культури і відпочинку ім. Т.Г. Шевченко, а дистанція була прокладена в парковій зоні уздовж Траси здоров'я.

В рамках марафону забіги проводилися на дистанціях: 42 км, 21 км, 10 км і 2 км.

На ювілейному Х марафоні «Самоперевершення» були встановлені 5 рекордів траси з 6 можливих: в четвертьмарафоне (10,549 км) рекордсменкою стала Христина Богомягкова з Одеси з результатом 39 хв 20 сек. і Микола Лівша (м Дніпро) з результатом 34 хв 31 сек. У напівмарафоні на дистанції 21,098 км встановили рекорд: Валентина Полтавська (м.Одеса) - 1:22:28 і Руслан Пєчніков (м.Одеса) - 1:11:04. Рекордсменом на марафонській дистанції 42,195 км стала Олександра Кирилова (м.Одеса) з результатом 3:19:55. На марафонській дистанції у чоловіків переміг одесит Олексій Волошин з результатом 2:47:38, йому не вистачило 6,3 хвилини до рекорду.