Виробництво

Виробництво

Видобуток води здійснюється зі свердловини глибиною 80 метрів, розташованої в північно-західній частині Миколаївської області, в мальовничому селищі — Криве Озеро. По спеціальному трубопроводу з нержавіючої харчової сталі вода надходить на виробництво. Ми не втручаємося в хімічний склад води, і впевнено заявляємо, що вона —цілком природна. Вода лише проходить очищення на мікрочастинки гірських порід.

Наступний етап – це видалення механічних домішок за допомогою фільтрів (фільтри, призначені для видалення з води грубих і тонких домішок піску, суспензій, що піднімаються разом з водою із надр землі). При виробництві негазованої води використовується мікрофільтрація з рейтингом 0,25мкм. А слабогазована і сильногазована вода збагачується CO2, за допомогою технологічного обладнання, призначеного для насичення води вуглекислим газом, після чого подається на розлив.

Мінеральна вода ТМ «Кривоозерська» випускається у ПЕТ-пляшках власного виробництва об’ємом 0.5л, 0.75л, 1.0л, 1.5л, 2л, 3.85л, 6л, 9л. У процесі виробництва вся ПЕТ-тара проходить ряд тестів, ведеться постійний контроль над дотриманням всіх необхідних норм.

Все виробництво продукції автоматизовано. Використовується жорстка схема контролю якості, точності дозування та герметичності товару. Далі відбувається процес нанесення етикетки на пляшку та зазначення дати виробництва.

Всі етапи виробництва продукції суворо контролюються акредитованою лабораторією та відповідають обов’язковим вимогам державних стандартів, що підтверджується сертифікатом відповідності виробництва.